Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BRAZILIANI

Juventus njofton për lëndimin e Arthurit

Juventus njofton për lëndimin e Arthurit


11 February, 2021 @18:36

Futbollisti brazilian i Juventusit, Arthur, që është duke e kaluar lëndimin e pësuar më parë, është ende në shërim e sipër.

“Gjendja e tij do të monitorohet ditë pas dite dhe ai do të kthehet në fushë pasi që t’i ulen dhimbjet,” ka thënë ndër të tjera njoftimi i bianconerëve.

Braziliani nuk ishte në ekip për ndeshje të Kupës për shkak të ftohjs, ndërsa pritet që të mos jetë as të shtunën ndaj Napolit.


NAPOLI

Lëndimi i Hysajt e lë jashtë ndaj Juves

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Lëndimi i Hysajt e lë jashtë ndaj Juves

11/02/21 @ 18:33

MIQËSORE

Rrahmani me dygolësh, Malisheva fiton Ramiz Sadikun

FFK Liga e parë

Rrahmani me dygolësh, Malisheva fiton Ramiz Sadikun

11/02/21 @ 17:49

MIQËSORE

Gjini me hat-trick, 7 gola në miqësoren Vëllaznimi-Vjosa

FFK Liga e parë

Gjini me hat-trick, 7 gola në miqësoren Vëllaznimi-Vjosa

11/02/21 @ 17:43

TRANSFER

Mensah deklarohet rreth largimit

Bundesliga

Mensah deklarohet rreth largimit

11/02/21 @ 17:30

PREMIER LEAGUE

Alioski po e pret me padurim duelin me Pepe

Premier League

Alioski po e pret me padurim duelin me Pepe

11/02/21 @ 16:00

CHAMPIONS LEAGUE

Liverpool - Leipzig, edhe ndeshja e dytë në terren neutral?

Champions League

Liverpool - Leipzig, edhe ndeshja e dytë në terren neutral?

11/02/21 @ 16:00

KUPA E KOSOVËS

Dukagjini çerekfinalisti i fundit

FFK Superliga

Dukagjini çerekfinalisti i fundit

11/02/21 @ 15:26

LIGUE 1

Lëndohet Neymar, mungon kundër Barcelonës

Ligue 1

Lëndohet Neymar, mungon kundër Barcelonës

11/02/21 @ 13:43

KUPA E KOSOVËS

Formacionet zyrtare: Dukagjini - 2 Korriku

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Dukagjini - 2 Korriku

11/02/21 @ 12:53

TRANSFER

Varane mund të shitet, United destinacioni i mundshëm

Premier League/La Liga/Transfere

Varane mund të shitet, United destinacioni i mundshëm

11/02/21 @ 12:45

TRANSFER

Liverpool po mendon të transferojë Raphinha nga Leeds

Premier League/Transfere

Liverpool po mendon të transferojë Raphinha nga Leeds

11/02/21 @ 12:15

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SULMUESI BELG NË RADAR

Londinezët e duan Mertensin

Premier League/Serie A/Transfere

Londinezët e duan Mertensin

15/04/21 @ 16:23

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

LAZIO

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

14/04/21 @ 13:01

ROSSONERI

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

Serie A

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

13/04/21 @ 14:09

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

MEDIA TALK

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

Serie A

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

12/04/21 @ 16:38

JUVENTUS

Cristiano grushton murin dhe largohet

Serie A

Cristiano grushton murin dhe largohet

12/04/21 @ 15:48

SCUDETTO

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

Serie A

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

12/04/21 @ 14:43

NEROAZZURRI

Inter afër titullit

Serie A

Inter afër titullit

11/04/21 @ 16:46


 
Të gjitha lajmet nga Serie A