Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HULL vs MAN CITY

City kërcen në vend të dytë

City kërcen në vend të dytë


26 December, 2016 @20:04

Hull City ka pasur paraqitje të mirë dhe ishte shumë afër të ndalë Manchester Cityn në barazim, derisa Andrew Robertson pa nevojë rrëzon Raheem Sterlingun në zonë për të shkaktuar penallti.

E mjeshtri i 11 metërshave, Yaya Toure, nuk ka dështuar t’i jep epërsinë ekipit të Pep Guardiolës që pastaj morri kontrollin e rezultatit dhe përmes talentit Kelechi Iheanacho siguroi fitoren, ndërsa një autogol në fund përcaktoi përfundimtaren, 0-3.

TABELA AKTUALE E PREMIERLEAGUE

Me këtë fitore, City kalon në pozitë të dytë përkohësisht në tabelë, ndërsa është 7 pikë larg liderit Chelsea.

ihe


PARTIZANI

Partizani miqësore me Fenerbahçen

FSHF Kategoria Superiore

Partizani miqësore me Fenerbahçen

26/12/16 @ 18:47

ARSENAL - WBA

Giroud shpëton Arsenalin

Premier League

Giroud shpëton Arsenalin

26/12/16 @ 18:10

CHELSEA - BOURNEMOUTH

Marshimi vazhdon, Chelsea forcon kreun

Premier League

Marshimi vazhdon, Chelsea forcon kreun

26/12/16 @ 18:07

UNITED - SUNDERLAND

4 radhazi, United në formë

Premier League

4 radhazi, United në formë

26/12/16 @ 17:59

TE WATFORD

Behrami lëndohet

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Behrami lëndohet

26/12/16 @ 15:39

WATFORD vs CRYSTAL PALACE

Benteke tragjik në debutim të Allardycit

Premier League

Benteke tragjik në debutim të Allardycit

26/12/16 @ 15:26

NË SHKUP

Infuzion financiar te Shkupi

International

Infuzion financiar te Shkupi

26/12/16 @ 15:19

NË GJILAN

Drita së pari në mal, pastaj në det

FFK Superliga

Drita së pari në mal, pastaj në det

26/12/16 @ 15:06

LIDERI VJESHTOR

4 miqësore në Antalya për kampionin vjeshtor

FFK Superliga

4 miqësore në Antalya për kampionin vjeshtor

26/12/16 @ 14:48

NË PROGRAM

8 ndeshje sot, te kampioni më interesant

Premier League

8 ndeshje sot, te kampioni më interesant

26/12/16 @ 09:42

LIVERPOOL

Arnold vazhdon me Liverpoolin

Premier League/Transfere

Arnold vazhdon me Liverpoolin

30/07/21 @ 18:13

MANCHESTER UNITED

Marcus Rashford pritet të operohet, 3 muaj jashtë fushave!

Premier League/Transfere

Marcus Rashford pritet të operohet, 3 muaj jashtë fushave!

30/07/21 @ 17:46

ARSENAL

Zyrtare: Ben White te Arsenali

Premier League/Transfere

Zyrtare: Ben White te Arsenali

30/07/21 @ 17:24

SPURS

Largon Alderweireldin për t’i hapur rrugë mbrojtësit të Atalantës

Premier League/Serie A/International/Transfere

Largon Alderweireldin për t’i hapur rrugë mbrojtësit të Atalantës

28/07/21 @ 01:31

CARRINGTON

Rikthehet Bruno

Premier League

Rikthehet Bruno

28/07/21 @ 00:11

PREMIER LEAGUE

Zyrtare: Raphael Varane te Manchester United

Premier League

Zyrtare: Raphael Varane te Manchester United

27/07/21 @ 20:23

PREMIER LEAGUE

Lajm i mirë për Liverpoolin, Van Dijk pranë rikthimit

Premier League

Lajm i mirë për Liverpoolin, Van Dijk pranë rikthimit

26/07/21 @ 14:39

MEDIA TALK

Vedat Muriqi - Xherdan Shaqiri, sulmi i ri i Lazios?

Premier League/Serie A/Transfere

Vedat Muriqi - Xherdan Shaqiri, sulmi i ri i Lazios?

26/07/21 @ 11:39

MANCHESTER UNITED

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

Premier League

ZYRTARE: Kontratë e re për Solskjaer

24/07/21 @ 12:01

ZYRTARE

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

Premier League/Serie A/Transfere

Portieri i Atalantas përforcon Tottenhamin

24/07/21 @ 11:43


 
Të gjitha lajmet nga Premier League