Të gjitha lajmet

MANCHESTER CITY - LIVERPOOL

City vs. Liverpool, formacionet zyrtare

Foto: Sky Sports

City vs. Liverpool, formacionet zyrtare

3 January, 2019 @19:55

Rreth 1 orë para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Manchester Cityt dhe Liverpoolit, të cilat mes vete përballen në një prej ndeshjeve vendimtare të sezonit 2018/2019 në Premier League.

Manchester City: Ederson, Danilo, Stones, Kompany (C), Laporte, Fernandinho, Silva, Sane, Bernardo, Sterling, Aguero.

Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Van Dijk, Lovren, Robertson; Henderson, Wijnaldum, Milner; Salah, Firmino, Mane.

Arijanet Muriçi në njërën anë, e Xherdan Shaqiri në anën tjetër, ndodhen në bankën rezervë.

BISEDME PËR LARGIM

Sfidë e re për Pogbën!

16 June, 2019 @13:04

Mesfushori brilant i Francës, Paul Pogba, që nuk ka treguar më të mirën e tij në rikthimin te Manchester United,…

BRAZILIANI I BRUGGE

Rekord transfer i Aston Villës

13 June, 2019 @22:44

Ekipi i rikthyer në Premier Ligë për stinorin 2019/20, Aston Villa, dëshiron të kthehet fuqishëm në elitë. Sot, ekipi…

TRAJNERI KROAT

Bilic zyrtarizohet te ekipi anglez

13 June, 2019 @14:30

Skuadra që nuk arriti të sigurojë Premier Ligën në momentin e fundit të stinorit duke u eliminuar nga Aston Villa…

E BLEJNË

Aston Villa nis me përforcime

10 June, 2019 @15:35

Pas rikthimit në Premier Ligë, ekipi i Aston Villës ka nisur të bëj përforcimet e para për sezonin e ri.…

REAL MADRID

E zyrtarizojnë Hazardin

7 June, 2019 @22:11

Para pak çastesh, Real Madrid ka zyrtarizuar përforcimin e shumëpërfolur. Eden Hazard është lojtar i ri i Real Madridit,…

Të gjitha lajmet nga Premier League