Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PORTUGALI-FRANCË

Clattenburg, gjyqtari i finales

Clattenburg, gjyqtari i finales


8 July, 2016 @12:08

Përmes një konfirmimi zyrtar, UEFA ka bërë të ditur që gjyqtar i finales së EURO2016 do të jetë anglezi Mark Clattenburg.

Clattenburg në sezonin që lamë pas ishte gjyqtar edhe në finale të Champions League dhe FA Cup, takime në të cilat u vlerësua me nota të larta.


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016