Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GOLASHËNUESI

Franca e pamposhtur me Griezmannin

Franca e pamposhtur me Griezmannin


7 July, 2016 @23:24

Përfaqësuesja e Francës deri më tani nuk ka humbur asnjë ndeshje në të cilën Antoine Griezmann ka shënuar gol.

Falë golave të Griezmannit, Franca kishte shënuar 7 fitore dhe 2 barazime, ndërsa me ndeshjen e sontme ndaj Gjermanisë, numri i fitoreve është rritur në 8.


FINALISTËT

Dje i mposhti Shqipëria, sot shkojnë në finale!

UEFA Euro 2016

Dje i mposhti Shqipëria, sot shkojnë në finale!

07/07/16 @ 23:15

GJERMANIA-FRANCA

Griezmann, lojtari i ndeshjes

UEFA Euro 2016

Griezmann, lojtari i ndeshjes

07/07/16 @ 23:07

FINALISTI I FUNDIT

Franca në finale, Gjermania në shtëpi

UEFA Euro 2016

Franca në finale, Gjermania në shtëpi

07/07/16 @ 22:42

SHQIP NË BOTË

Prenga përsëri shënues, Grezda me dy asistime

Europa League

Prenga përsëri shënues, Grezda me dy asistime

07/07/16 @ 22:04

EUROPA LEAGUE

Shkëndija perfekte, kualifikohet me fitore

Europa League

Shkëndija perfekte, kualifikohet me fitore

07/07/16 @ 21:47

ZYRTARE

Betim Halimi te Hajvalia

FFK Superliga

Betim Halimi te Hajvalia

07/07/16 @ 21:40

PARTIZANI

Partizani mposhtet në Bratisllavë

International

Partizani mposhtet në Bratisllavë

07/07/16 @ 21:22

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016