Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Conte pranë Arsenalit!

Conte pranë Arsenalit!


16 August, 2021 @15:18

Ish-trajneri i Interit dhe Chelseat, Antonio Conte, është favorit për të marrë drejtimin e klubit londinez, Arsenal.

The Sun ka shkruar se nëse Mikel Arteta do të largohet nga pozita e tij, italiani i dëshmuar do të jetë njeriu më favorit për të marrë drejtimin e skuadrës nga Emirates.

Pos Contes, për këtë pozitë po përfolet edhe trajneri i Leicester Cityt, Brendan Rodgers.

Arsenal ka nisur stinorin në Premier Ligë me hubmje ndaj ekipit që debutoi në elitën e re angleze, Brentford, 2-0.


GJAKOVË

Gentrit Talla si huazim te Vëllaznimi

FFK Liga e parë/Transfere

Gentrit Talla si huazim te Vëllaznimi

16/08/21 @ 13:53

SUPERLIGA TURKE

Ozil shënon golin e parë, 90 minuta për Muricin

International

Ozil shënon golin e parë, 90 minuta për Muricin

15/08/21 @ 23:44

GJILANI

Gjilani rrëmben gardianin e Drenicës

FFK Superliga/Transfere

Gjilani rrëmben gardianin e Drenicës

15/08/21 @ 23:32

TOTTENHAM - MANCHESTER CITY

Son vendimtar, kampioni e nis me humbje

Premier League

Son vendimtar, kampioni e nis me humbje

15/08/21 @ 19:29

BALLKANI

Ballkani liron Haxhihamzën

FFK Superliga/Transfere

Ballkani liron Haxhihamzën

15/08/21 @ 14:47

A&N

A&N përforcon mbrojtjen

FFK Liga e parë

A&N përforcon mbrojtjen

15/08/21 @ 14:40

TOTTENHAM - MANCHESTER CITY

Son vendimtar, kampioni e nis me humbje

Premier League

Son vendimtar, kampioni e nis me humbje

15/08/21 @ 19:29

NORWICH - LIVERPOOL

77 minuta për Rashicën në debutim, Liverpooli pa telashe

Premier League

77 minuta për Rashicën në debutim, Liverpooli pa telashe

14/08/21 @ 20:25

EVERTON - SOUTHAMPTON

Rafael Benitez fillon me fitore karrierën te Evertoni

Premier League

Rafael Benitez fillon me fitore karrierën te Evertoni

14/08/21 @ 18:14

CHELSEA - PALACE

Chelsea e nis fuqishëm, debutuesi me gol

Premier League

Chelsea e nis fuqishëm, debutuesi me gol

14/08/21 @ 18:07

LEICESTER - WOLVES

Leicester rrëmben 3 pikëshin me Vardyn

Premier League

Leicester rrëmben 3 pikëshin me Vardyn

14/08/21 @ 18:00

11-SHET STARTUESE

Rashica debuton si startues te Norwich

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica debuton si startues te Norwich

14/08/21 @ 17:32

11-SHET STARTUESE

Thucel me 3-4-3 ndaj Crystal Palace

Premier League

Thucel me 3-4-3 ndaj Crystal Palace

14/08/21 @ 15:28

MAN UTD - LEEDS UTD

Bruno hattrick, Pogba 4 asiste —  shkëlqen Man. United

Premier League

Bruno hattrick, Pogba 4 asiste —  shkëlqen Man. United

14/08/21 @ 15:10

11-SHET STARTUESE

Ole lë Sanchon në bankë, befason me sulmuesin

Premier League

Ole lë Sanchon në bankë, befason me sulmuesin

14/08/21 @ 12:38

E FUNDIT

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

Premier League/La Liga

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

14/08/21 @ 12:20


 
Të gjitha lajmet nga Premier League