Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRANIT XHAKA

Dakordohet me Herthën

Dakordohet me Herthën


27 December, 2019 @11:10

Granit Xhaka ka arritur marrëveshje me ekipin nga Bundesliga, Hertha Berlin. Skuadra nga kryeqyteti gjerman, që së fundi ka ndërruar trajnerin dhe tash po drejtohet nga legjenda e futbollit gjerman, Jurgen Klinsmann, pritet të nënshkruajë zyrtarisht marrëveshjen në janar.

SkySports ka bërë të ditur se ekipi me lojtarin ka arritur marrëveshje, ndërsa drejtorët e Arsenalit si dhe trajneri i ri i ekipit Mikael Arteta janë të njoftuar me çështjen dhe gjëja e vetme që ka mbetur është dakordimi i klubeve për shumën e transferit të lojtarit.


AVDIJAJ

Donis Avdijaj para largimit nga Trabzonspori

International/Sportistë shqiptarë në botë

Donis Avdijaj para largimit nga Trabzonspori

27/12/19 @ 10:56

LEICESTER CITY 0-4 LIVERPOOL

Liverpool i pandalshëm, demolon Leicesterin

Premier League

Liverpool i pandalshëm, demolon Leicesterin

26/12/19 @ 22:40

MANCHESTER UNITED 4-1 NEWCASTLE UNITED

Martial me dyshe, United i kthehet fitores

Premier League

Martial me dyshe, United i kthehet fitores

26/12/19 @ 20:35

EVERTON & ARSENAL

E nisin me pikë

Premier League

E nisin me pikë

26/12/19 @ 19:47

LIVERPOOL - BRENTFORD

Liverpooli i rikthehet fitoreve, merr vendin e dytë

Premier League

Liverpooli i rikthehet fitoreve, merr vendin e dytë

16/01/22 @ 16:51

EVERTON

ZYRTARE: Shkarkohet Rafa Benitez

Premier League

ZYRTARE: Shkarkohet Rafa Benitez

16/01/22 @ 16:35

ASTON VILLA - MANCHESTER UNITED

Prej 0-2 në 2-2, Coutinho prishë festën e United

Premier League

Prej 0-2 në 2-2, Coutinho prishë festën e United

15/01/22 @ 20:30

NORWICH - EVERTON

Rashica shkëlqen, Norwichi fiton ndaj Evertonit

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica shkëlqen, Norwichi fiton ndaj Evertonit

15/01/22 @ 17:57

KOLUMNE

5 për fundjavë, e para për këtë vit

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë, e para për këtë vit

14/01/22 @ 17:00

LEAGUE CUP: LIVERPOOL - ARSENAL

Liverpooli s’çan Arsenalin e cunguar

Premier League

Liverpooli s’çan Arsenalin e cunguar

13/01/22 @ 23:45

XHAKA

Granit Xhaka merr karton të kuq, në minutën e 24 të ndeshjes

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Granit Xhaka merr karton të kuq, në minutën e 24 të ndeshjes

13/01/22 @ 21:10

WEST HAM - NORWICH

West Ham - Norwich, Rashica startues

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

West Ham - Norwich, Rashica startues

12/01/22 @ 19:49

TIFO

Tifozët e Norwichit, këndojnë për Rashicën

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Tifozët e Norwichit, këndojnë për Rashicën

12/01/22 @ 14:38

REKORDI I SHQIPTARIT

Armando Broja shënon rekord mahnitës në PremierLigë

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Armando Broja shënon rekord mahnitës në PremierLigë

12/01/22 @ 00:08


 
Të gjitha lajmet nga Premier League