Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

AVDIJAJ

Donis Avdijaj para largimit nga Trabzonspori

Donis Avdijaj para largimit nga Trabzonspori


27 December, 2019 @10:56

Sulmuesi i Kosovës që në gjashtë muajt e fundit luajti për Trabzonsporin në Superligën turke, Donis Avdijaj, është pranë largimit nga ky ekip.

Njoftimin e kanë bërë të ditur mediat turke, ku kanë treguar se menaxhmenti i klubit nuk është bindur nga cilësitë e tij dhe kështu ai në janar pritet të lirohet nga klubi pranë Detit të Zi.

Avdijaj këtë stinor te Trabzonspori ka pasur këto statistika:

- Në Superligën turke: 239 minuta, 1 gol;
- Në Kupën turke: 180 minuta;
- Në EuropaLigë: 356 minuta.

Futbollisti 23 vjeç i krahut kishte ardhur te Trabzoni këtë verë nga ekipi holandez Willem II.


LEICESTER CITY 0-4 LIVERPOOL

Liverpool i pandalshëm, demolon Leicesterin

Premier League

Liverpool i pandalshëm, demolon Leicesterin

26/12/19 @ 22:40

MANCHESTER UNITED 4-1 NEWCASTLE UNITED

Martial me dyshe, United i kthehet fitores

Premier League

Martial me dyshe, United i kthehet fitores

26/12/19 @ 20:35

EVERTON & ARSENAL

E nisin me pikë

Premier League

E nisin me pikë

26/12/19 @ 19:47

MILAN

Ibra rikthehet në Milano!

Serie A/International/Transfere

Ibra rikthehet në Milano!

26/12/19 @ 16:48

SPURS - BRIGHTON

Kane e Alli, Spurs fitojnë me përmbysje

Premier League

Kane e Alli, Spurs fitojnë me përmbysje

26/12/19 @ 15:23

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Franca-Gjermania

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Franca-Gjermania

16/06/21 @ 00:04

FRANCA 1-0 GJERMANIA

Dy gola të anuluara për fitore

Evropiani/FFK Liga e parë/International

Dy gola të anuluara për fitore

15/06/21 @ 22:45

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

15/06/21 @ 20:30

MARCUS BERG

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

Evropiani/International

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

15/06/21 @ 15:35

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

ARGJENTINA 1-1 KILI

Kili ndalë Argjentinën, pas super-golit të Messit

International

Kili ndalë Argjentinën, pas super-golit të Messit

15/06/21 @ 01:10

COPA AMERICA

Brazili starton furishëm në Copa America

International

Brazili starton furishëm në Copa America

14/06/21 @ 00:58


 
Të gjitha lajmet nga International