Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Dinamo-Suhareka, 11-shet startuese

Dinamo-Suhareka, 11-shet startuese


29 March, 2024 @14:43

Pas pak nis dueli më i rëndësishëm i Grupit A të Ligës së Parë, ku takohen Dinamoja lidere e drejtuar nga Bylbyl Sokoli dhe Suhareka e cila po e ndjek lideren, ndërsa drejtohet prej Arsim Thaçit.

DINAMO XI: 94. Leutrim Rexhepi; 4. Fidan Gërbeshi, 5. Elbasan Gashi, 6. Dardan Qerkini, 7. Ramush Ramadani, 8. Kenan Orana, 10. Almedin Salihu, 17. Drilon Sadiku, 18. Genc Berisha, 19. Florim Berisha, 20. Henry Chibueze.

SUHAREKA XI: 1. Arion Ymeri; 99. Yll Hoxha, 62, Viktor Kuka, 5. Ilir Syla, 2. Donat Hasanaj, 18. Arvanit Rexhaj, 6. Arbios Thaqi, 8. Fitim Susuri, 10. Liridon Fetahaj, 9. Mevlan Zeka, 27. Zenel Gavazaj.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë