Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Rilindja 1974 - Trepça’89, 11-shet startuese

Rilindja 1974 - Trepça’89, 11-shet startuese


29 March, 2024 @14:52

Rilindja 1974 e drejtuar nga Senad Alirifa do të kërkojë pikë, që i duhen shumë në luftë për mbijetesë. Ndërkaq, Trepça’89 e Shpëtim Idrizit është duke pritur nga plani i dytë për t’iu hedhur kryesuesve dhe për të nisur luftën e vërtetë për Superligë!

RILINDJA 1974 XI:

TREPÇA’89 XI: 12. Kaçiu; 4. Dushi, 23. Kouame, 28. Kadriu, 19. Ameworlorna; 6. Peci (kap.), 17. Beka, 10. Sekiraqa; 11. Gashi, 24. Fatty, 18. Fazliu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë