Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Drenica me trajner të ri

Drenica me trajner të ri


9 June, 2016 @18:35

Përmes një njoftimi në llogarinë e klubit në Facebook, Drenica ka njoftuar emërimin e trajnerit Afrim Jashari në krye të shtabit teknik.

Jashari ishte pjesë e skuadrës nga Skenderaj dy vite më parë, ndërsa këtë sezon në krye të Drenicës ishte Fadil Rama, i cili u shkarkua me të përfunduar kampionati, edhe pse arriti ta shpëtojë skuadrën nga rënia në Ligën e Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga