Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

OLD TRAFFORD

Mesfushori me kontratë të re

Mesfushori me kontratë të re


9 June, 2016 @17:03

Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, Manchester United ka njoftuar që mesfushorit Michael Carrick i është zgjatur kontrata edhe për një vit.

Anglezit i skadonte kontrata në fund të këtij muaji, ndërsa shtabi teknik në krye me Jose Mourinhon vendosi që t’ia zgjasë kontratën edhe për 1 vit.

I lumtur me rinovimin u shpreh edhe portugezi Mourinho, i cili deklaroi që Carrick është një mesfushor i rëndësishëm për skuadrën nga ‘Old Trafford’.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League