Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Dresevic 90min në humbjen e skuadrës

Dresevic 90min në humbjen e skuadrës


24 April, 2021 @22:26

Heerenveen sot ka pësuar me rezultat 0-2 kundër Zwolles.

Mbrojtësi i përfaqësueses së Kosovës, Ibrahim Dresevic, ishte startues në këtë ndeshje dhe luajti 90 minuta për skuadrën e tij.

Heerenveen me 37 pikë gjendet në pozitën e 10 në Eredivisie.


SUPERLIGA TURKE

Lideri fiton pas 2 barazimeve rresht

International

Lideri fiton pas 2 barazimeve rresht

24/04/21 @ 21:46

SUPERLIGA TURKE

Galatasarayi përkohësisht në pozitën e dytë, pret gabimin e Fenerit

International

Galatasarayi përkohësisht në pozitën e dytë, pret gabimin e Fenerit

24/04/21 @ 21:40

FFK

Komisioni për Ankesa mbështet Vendimin për rizhvillim të ndeshjes

FFK Superliga

Komisioni për Ankesa mbështet Vendimin për rizhvillim të ndeshjes

24/04/21 @ 21:01

BUNDESLIGA

Mainz shtyen gëzimin e Bayernit

Bundesliga

Mainz shtyen gëzimin e Bayernit

24/04/21 @ 20:41

WATFORD

Rikthehen në Premier League

Premier League

Rikthehen në Premier League

24/04/21 @ 18:07

SAMI SERMAXHAJ

Sermaxhaj: Goli i hershëm na nxorri nga organizimi

FFK Superliga

Sermaxhaj: Goli i hershëm na nxorri nga organizimi

24/04/21 @ 18:06

KLODIAN DURO

Duro: Bëmë super paraqitje, na mungoi fati në fund

FFK Superliga

Duro: Bëmë super paraqitje, na mungoi fati në fund

24/04/21 @ 17:56

DARDANA 1-2 KIKA

Kika me fitore jetike në derbin lokal

FFK Liga e parë

Kika me fitore jetike në derbin lokal

24/04/21 @ 17:53

LEOTRIM KRASNIQI

Krasniqi i kënaqur me lojën e Besës

FFK Superliga

Krasniqi i kënaqur me lojën e Besës

24/04/21 @ 17:51

SUPERLIGA TURKE

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë

International

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë

11/05/21 @ 22:32

SUPERLIGA TURKE

Galatsarayi shfrytëzon gabimet e kundërshtarëve, barazohet me liderin

International

Galatsarayi shfrytëzon gabimet e kundërshtarëve, barazohet me liderin

11/05/21 @ 22:18

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi befasohet nga Fatih Karagumruk

International

Besiktasi befasohet nga Fatih Karagumruk

11/05/21 @ 22:12

TRANSFER

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

10/05/21 @ 17:57

LIRIDON KRASNIQI

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

International/Sportistë shqiptarë në botë

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

10/05/21 @ 15:39

SUPERLIGA TURKE

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

International

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

08/05/21 @ 22:21

SUPERLIGA TURKE

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

International

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

08/05/21 @ 21:53

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International/Analiza

5 për fundjavë!

07/05/21 @ 18:00

FILLIM I RI

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

International/Transfere

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

04/05/21 @ 15:44

LIRIM KASTRATI

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

03/05/21 @ 23:21


 
Të gjitha lajmet nga International