Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

CONFERENCE LEAGUE

Drita kërkon kualifikimin

Drita kërkon kualifikimin


15 July, 2021 @11:30

Nënkampionja e Superligës së Kosovës, Drita, sonte do të përballet me skuadrën Decic në kuadër të ndeshjes së dytë kualifikuese të raundit të parë në Conferece

League.

Drita në ndeshjen e parë, e mposhti kundërshtarin me përmbysje, ku shënuan Almir Ajzeraj dhe Marko Simonovski.

Ndeshja do të fillon nga ora 20:45.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League