Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Drita triumfon ndaj Vjosës në miqësore

Drita triumfon ndaj Vjosës në miqësore


7 August, 2021 @21:06

Nënkampionja e Superligës së Kosovës, Drita, luajti miqësoren e parë pas rikthmit nga gara evropiane në Conference League.

Drita e mposhti në miqësoren e parë Vjosën me rezultat 2-1.

Golat për Dritën erdhën nga Hamdi Namani e Esosa Priestly.

Në këtë ndeshje u paraqitën të gjithë futbollistët te Drita, derisa debutuan edhe lojtarët Rron Broja dhe Agim Zeka.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga