Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FENERBAHÇE

E dyta rresht për Fenerbahçen

E dyta rresht për Fenerbahçen


26 December, 2016 @21:06

Skuadra e Fenerbahçes ka shënuar fitoren e dytë rresht në Superligën turke për të paralajmëruar rikthim forme.

Verdhekaltërit kanë mposhtur Trabzonsporin si mysafir 0-3, ndërsa golat për kanarinat e Stambollit kanë ardhur nga Fernandao dhe Moussa Sow në pjesë të parë, derisa Jermaine Lens në pjesë të dytë ka vulosur fitoren.

Trabzonspor ka luajtur nga minuta e 27-të me një lojtar më pak sonte dhe ka shënuar humbjen e tetë të stinorit.

Fenerbahçe është tash në pozitën e katërt me 31 pikë, 5 më pak se lideri Istanbul Basaksehir.


VEDAT MURIQI

Muriqi 62 minuta në fitore

International/Sportistë shqiptarë në botë

Muriqi 62 minuta në fitore

26/12/16 @ 20:47

HULL vs MAN CITY

City kërcen në vend të dytë

Premier League

City kërcen në vend të dytë

26/12/16 @ 20:04

PARTIZANI

Partizani miqësore me Fenerbahçen

FSHF Kategoria Superiore

Partizani miqësore me Fenerbahçen

26/12/16 @ 18:47

ARSENAL - WBA

Giroud shpëton Arsenalin

Premier League

Giroud shpëton Arsenalin

26/12/16 @ 18:10

CHELSEA - BOURNEMOUTH

Marshimi vazhdon, Chelsea forcon kreun

Premier League

Marshimi vazhdon, Chelsea forcon kreun

26/12/16 @ 18:07

UNITED - SUNDERLAND

4 radhazi, United në formë

Premier League

4 radhazi, United në formë

26/12/16 @ 17:59

TE WATFORD

Behrami lëndohet

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Behrami lëndohet

26/12/16 @ 15:39

WATFORD vs CRYSTAL PALACE

Benteke tragjik në debutim të Allardycit

Premier League

Benteke tragjik në debutim të Allardycit

26/12/16 @ 15:26

NË SHKUP

Infuzion financiar te Shkupi

International

Infuzion financiar te Shkupi

26/12/16 @ 15:19

NË GJILAN

Drita së pari në mal, pastaj në det

FFK Superliga

Drita së pari në mal, pastaj në det

26/12/16 @ 15:06

ST. GALLEN

Betim Fazliji i plotë, ekipi humb pikët e plota në fund

International/Sportistë shqiptarë në botë

Betim Fazliji i plotë, ekipi humb pikët e plota në fund

01/08/21 @ 16:20

NGA TABORI I TË KALTËRVE NË GJILAN

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

FFK Superliga/International/Transfere

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

01/08/21 @ 15:57

MIQËSORE

Giroud debuton me gol te Milani

Serie A/International

Giroud debuton me gol te Milani

31/07/21 @ 23:11

MIQËSORE

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

Bundesliga/International

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

31/07/21 @ 22:45

PREMTUES

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Arlind Shabani te Prishtina

31/07/21 @ 15:53

SHQIP në BOTË

Kamberi afër transferimit te ish-skuadra e Atdhe Nuhiut

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kamberi afër transferimit te ish-skuadra e Atdhe Nuhiut

30/07/21 @ 19:25

SUPERLIGA TURKE

Medhi Benatia transferohet në Superligën Turke

International

Medhi Benatia transferohet në Superligën Turke

30/07/21 @ 16:28

SHKËNDIJA

Eliminimi nga garat evropiane, lë pa punë Gjokën

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Eliminimi nga garat evropiane, lë pa punë Gjokën

30/07/21 @ 14:57

SHQIP në BOTË

Eros Grezda në Superligën e Hungarisë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Eros Grezda në Superligën e Hungarisë

28/07/21 @ 21:51

SHQIP në BOTË

Ish-lojtari i Lirisë në Superligën e Zvicrës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Ish-lojtari i Lirisë në Superligën e Zvicrës

28/07/21 @ 20:51


 
Të gjitha lajmet nga International