Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA

Edhe një lojtar i bashkohet Dritës nga Trepça’89

FOTO / Drita

Edhe një lojtar i bashkohet Dritës nga Trepça’89


16 June, 2021 @22:00

Pas Arbnor Mujës, tani edhe Muharrem Jashari do të jetë pjesë e Dritës.

Jashari ka nënshkruar kontratë deri më qershor të vitit 2024 me nënkampione e Kosovës.

23 vjeçari së fundi ishte pjesë e Trepçës’89 dhe ishte njëri ndër asistuesit më të mirë të skuadrës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga