Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga Real Madridi

Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga Real Madridi


16 June, 2021 @21:53

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, zyrtarisht nuk është pjesë e gjigandit spanjoll.

Para pak çastesh, Real Madridi zyrtarisht ka deklaruar largimin e Ramosit.

Ramosi me Real Madridin ka fituar 5 herë titullin kampion në La Liga, 4 herë Ligën e Kampionëve, 4 herë Kupën Botërore të Klubeve, 4 Superkupa të Spanjës, 3 herë Superkupën e UEFA-së, dhe 2 herë Copa Del Rey.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga