Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Edon Zeqiri largohet nga Llapi

Edon Zeqiri largohet nga Llapi


1 February, 2022 @21:22

Skuadra e Llapit ka bërë të ditur se lojtari Edon Zeqiri nuk do të jetë më pjesë e skuadrës.

Me marrëveshje të dyanshme, është ndërprerë kontrata e lojtarit Zeqiri.

TABELA AKTUALE

Edoni me Llapin ka fituar Kupën e Kosovës dhe Superkupën.


PRISHTINA

Prishtina përforcohet me 2 futbollistë

FFK Superliga

Prishtina përforcohet me 2 futbollistë

01/02/22 @ 21:16

BALLKANI

Pëlqehet Hoffman, zyrtarizohet te Ballkani

FFK Superliga

Pëlqehet Hoffman, zyrtarizohet te Ballkani

01/02/22 @ 20:55

KF LUGINA

KF Lugina, futbollisti Neshat Jakupi flet në prag të stinorit pranveror

International/Sportistë shqiptarë në botë

KF Lugina, futbollisti Neshat Jakupi flet në prag të stinorit pranveror

01/02/22 @ 17:24

LLAPI

Llapi prezanton sulmuesin ganez

FFK Superliga/Transfere

Llapi prezanton sulmuesin ganez

01/02/22 @ 15:22

MESFUSHORI OFANZIV

Muhamed Dubova prej Gjilanit kalon te FK Dubnica

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Muhamed Dubova prej Gjilanit kalon te FK Dubnica

01/02/22 @ 10:58

SULMUESI KUQEZI

Myrto Uzuni drejt LaLigas, Ferencavarosi e falenderon zyrtarisht

La Liga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Myrto Uzuni drejt LaLigas, Ferencavarosi e falenderon zyrtarisht

31/01/22 @ 23:12

ISTOGU

Istogu me 6 përforcime gjatë afatit kalimtar

FFK Liga e parë/Transfere

Istogu me 6 përforcime gjatë afatit kalimtar

31/01/22 @ 23:02

BALLKANI

Të gjitha golat e Ballkanit në ndeshjet miqësore

FFK Superliga

Të gjitha golat e Ballkanit në ndeshjet miqësore

31/01/22 @ 22:47

AFATI KALIMTAR I JANARIT

Mbyllet afati kalimtar i janarit në Serie A - të gjitha transferet

Serie A/Transfere

Mbyllet afati kalimtar i janarit në Serie A - të gjitha transferet

31/01/22 @ 22:43

PRISHTINA

Prishtina kthehet në Kosovë

FFK Superliga

Prishtina kthehet në Kosovë

02/02/22 @ 10:45

GJILANI

Gjilani përsëri me prezantim interesant (VIDEO)

FFK Superliga

Gjilani përsëri me prezantim interesant (VIDEO)

01/02/22 @ 22:11

PRISHTINA

Prishtina përforcohet me 2 futbollistë

FFK Superliga

Prishtina përforcohet me 2 futbollistë

01/02/22 @ 21:16

BALLKANI

Pëlqehet Hoffman, zyrtarizohet te Ballkani

FFK Superliga

Pëlqehet Hoffman, zyrtarizohet te Ballkani

01/02/22 @ 20:55

LLAPI

Llapi prezanton sulmuesin ganez

FFK Superliga/Transfere

Llapi prezanton sulmuesin ganez

01/02/22 @ 15:22

MESFUSHORI OFANZIV

Muhamed Dubova prej Gjilanit kalon te FK Dubnica

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Muhamed Dubova prej Gjilanit kalon te FK Dubnica

01/02/22 @ 10:58

BALLKANI

Të gjitha golat e Ballkanit në ndeshjet miqësore

FFK Superliga

Të gjitha golat e Ballkanit në ndeshjet miqësore

31/01/22 @ 22:47

MIQËSORE

Llapi fiton ndeshjen ndaj Akhmatit

FFK Superliga/International

Llapi fiton ndeshjen ndaj Akhmatit

31/01/22 @ 11:31

ZYRTARE

Vëllaznimi shton edhe 2 përforcime

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Vëllaznimi shton edhe 2 përforcime

30/01/22 @ 18:28

MIQËSORE

Ballkani pa humbje në miqësore

FFK Superliga/International

Ballkani pa humbje në miqësore

29/01/22 @ 16:10


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga