Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Ervin Skela nis karrierën e trajnerit

Ervin Skela nis karrierën e trajnerit


3 May, 2021 @22:35

Ish-mesfushori i kombëtares shqiptare, Ervin Skela, është emëruar si trajneri i skuadrës U17 të Eintracht Frnkfurtit.

Skela gjatë karrierës së tij ishte në shtabin teknik të Frankfurtit, si ndihmës trajneri dhe trajner individual.

Ervin Skela gjithashtu ka luajtur për Frankfurtin nga viti 2001 deri 2004 dhe ka shënuar 26 gola.


SHQIP në BOTË

Rashani shkëlqen, Fenerbahçe ruan pozitën

International

Rashani shkëlqen, Fenerbahçe ruan pozitën

03/05/21 @ 22:18

SHQIP në BOTË

Fitore e vlefshme për skuadrën e Hadërgjonajt

International/Sportistë shqiptarë në botë

Fitore e vlefshme për skuadrën e Hadërgjonajt

03/05/21 @ 19:12

SHQIP në BOTË

Rashani në bankë ndaj Fenerbahçes

International

Rashani në bankë ndaj Fenerbahçes

03/05/21 @ 18:43

VIDEO

Lojtarët e Kosovës urojnë 5 vjetorin e pranimit në UEFA me video

Përfaqësuesja

Lojtarët e Kosovës urojnë 5 vjetorin e pranimit në UEFA me video

03/05/21 @ 18:25

LA LIGA

Shkarkohet Javi Gracia

La Liga

Shkarkohet Javi Gracia

03/05/21 @ 15:30

LA LIGA

Lucas Vázquez i thotë jo Atletico Madridit

La Liga/Transfere

Lucas Vázquez i thotë jo Atletico Madridit

03/05/21 @ 15:11

DFCO

Dijon, ekipi i parë që përshëndetet nga elita

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Dijon, ekipi i parë që përshëndetet nga elita

03/05/21 @ 14:09

BAYERN

E nënta radhazi

Bundesliga

E nënta radhazi

08/05/21 @ 17:50

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International/Analiza

5 për fundjavë!

07/05/21 @ 18:00

BUNDESLIGA

Frankfurt kërkon Raúlin

Bundesliga/La Liga/Transfere

Frankfurt kërkon Raúlin

07/05/21 @ 14:04

SPANJOLLI NDAHET ME EKIPIN

Javi Martinez përshëndetet

Bundesliga/Transfere

Javi Martinez përshëndetet

04/05/21 @ 15:57

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

30/04/21 @ 16:00

BUNDESLIGA

Shkëmbim Jovic-Silva?

Bundesliga/La Liga/Transfere

Shkëmbim Jovic-Silva?

29/04/21 @ 16:26

ZYRTARE

Një amerikan në krye të Leipzigut

Bundesliga/Transfere

Një amerikan në krye të Leipzigut

29/04/21 @ 11:51

BAVARIA

Trajneri më i shtrenjtë në histori dhe më i riu për Bayernin

Bundesliga/Transfere

Trajneri më i shtrenjtë në histori dhe më i riu për Bayernin

27/04/21 @ 14:45

BAYERN MUNICH

Negelsmann trajneri i ri i Bayernit

Bundesliga

Negelsmann trajneri i ri i Bayernit

27/04/21 @ 11:13

BUNDESLIGA

Werder merr vendim për trajnerin

Bundesliga

Werder merr vendim për trajnerin

26/04/21 @ 20:40


 
Të gjitha lajmet nga Bundesliga