Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LA LIGA

Lucas Vázquez i thotë jo Atletico Madridit

Foto:Google

Lucas Vázquez i thotë jo Atletico Madridit


3 May, 2021 @15:11

Pas problemeve që Atletico vazhdon të ketë në krahun e djathtë këtë sezon, ata shfaqën interesim për Vázquezin e Real Maridit.

Spanjolli i falënderoi “rojiblanco” për interesin e tyre, por nuk e konsideron kalimin në Metropolitane për shkak të pasionit që ka për Real Madridin.

Lojtari shpreson të vazhdojë me Madridin, derisa interesim për të ka shprehur edhe skuadra e Milanit.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga