Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Roma pas Van de Beek

Foto:Google

Roma pas Van de Beek


3 May, 2021 @13:34

Sipas gazetës La Reppublica, presidenti i Romës, Dan Friedkin, ëndërron ta shohë Van de Beek të veshë fanellën e romakëve.

Pengesa kryesore me të cilën përballet skuadra italiane është paga e lartë e lojtarit, prej rreth 6 milionë euro në vit.

Por, edhe përkundër interesimit të Romës, Manchester United nuk kanë në plan të shesin holandezin.

Në Angli ata nuk e mendojnë largimin e tij nga Old Trafford, edhe pse nuk ka pasur shumë minuta me djajtë e kuq.

Van de Beek ka marrë pjesë vetëm në 16 ndeshje të Premier League deri më tani, me vetëm 326 minuta.

Holandezi u bashkua me United në shator të vitit 2020 dhe nënshkroi kontratë deri në qershor të vitit 2025.


TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (32)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (32)

03/05/21 @ 13:02

SUPERLIGA / FUTSALL

FC Vitia anëtare e re e Superligë

Futsall Superliga

FC Vitia anëtare e re e Superligë

03/05/21 @ 09:25

SAMI SERMAXHAJ

Sermaxhaj: Hap i mirë, por jo edhe gjigant për të siguruar mbijetesën

FFK Superliga

Sermaxhaj: Hap i mirë, por jo edhe gjigant për të siguruar mbijetesën

02/05/21 @ 18:08

EGNATIA (RROGOZHINË)

Pas 16 vitesh kthehen në Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Pas 16 vitesh kthehen në Superiore

03/05/21 @ 10:58

BLEDI SHKËMBI

Shkëmbi: Nuk na funksionoi asgjë

FFK Superliga

Shkëmbi: Nuk na funksionoi asgjë

02/05/21 @ 17:59

MEDIA TALK

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

Europa League/Premier League/Transfere

Bruno para dyfishit të pagës dhe kontratës së re

09/05/21 @ 13:37

SUPERLIGA EVROPIANE

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

Champions League/Europa League

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

07/05/21 @ 20:51

ARSENAL - VILLARREAL

Barazim në Londër, Villarreali në finale!

Europa League

Barazim në Londër, Villarreali në finale!

06/05/21 @ 23:14

ROMA - MANCHESTER UNITED

Fitore e Romës në Itali, në finale shkon United

Europa League

Fitore e Romës në Itali, në finale shkon United

06/05/21 @ 22:59

ARSENAL

Aubameyang ka humbur katër kilogram

Europa League/Premier League

Aubameyang ka humbur katër kilogram

06/05/21 @ 15:03

JOSE MOURINHO

Perandori i ri i Romës

Europa League/Serie A

Perandori i ri i Romës

05/05/21 @ 09:58

GDANSK

Mbi 9 mijë tifozë në finale

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Mbi 9 mijë tifozë në finale

04/05/21 @ 00:26

VILLARREAL - ROMA

Pepe mban gjallë Arsenalin, finalisti vendoset në Londër

Europa League

Pepe mban gjallë Arsenalin, finalisti vendoset në Londër

29/04/21 @ 23:11

UNITED - ROMA

United zgjohet në pjesën e dytë, i afrohet finales

Europa League

United zgjohet në pjesën e dytë, i afrohet finales

29/04/21 @ 22:59

UNITED - ROMA

United - Roma, 11-shet startuese

Europa League

United - Roma, 11-shet startuese

29/04/21 @ 20:05


 
Të gjitha lajmet nga Europa League