Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA DUELIT TË KTHIMIT

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit

Ferencvaros ateron, Prishtina gati për përballjen e kthimit


12 July, 2021 @16:26

Kampioni i shumëfishtë i Hungarisë, Ferencvaros, para pak çastesh ka ateruar në Kosovë dhe tashmë do të bëhet gati për ndeshjen e kthimit të raundit të parë kualifikues ndaj Prishtinës, kampione të Kosovës.

Prishtina në anën tjetër ka bërë të ditur se është e gatshme për duelin e radhës, ndërsa seancën e fundit stërvitore do ta mbajë sonte prej 20:30.

Prishtina

Prishtina përkundër rezistencës së fuqishme në pjesë të parë të ndeshjes, në një 10-minutësh të pjesës së dytë pësoi 3 herë për përfundimtaren 3-0 në të mirë të hungarezëve.

Sidoqoftë, bardhekaltërit kampionë të Kosovës do të tentojnë së paku të shënojnë gol dhe të vështirësojnë punët e Ferencvarosit në përballjen që luhet nesër mbrëma me fillim prej orës 20:00 në Fadil Vokrri.


REPREZENTUESI I KOSOVËS

Besar Halimi kalon në elitën letoneze

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besar Halimi kalon në elitën letoneze

12/07/21 @ 16:14

ITALIANI

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

Premier League/Serie A/Transfere

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

12/07/21 @ 13:40

HOLANDEZI I DALLUAR

Dumfries në Itali

Serie A/Transfere

Dumfries në Itali

12/07/21 @ 13:10

MERKATO

Mourinho interesohet për mesfushorin e Juventusit

Serie A/Transfere

Mourinho interesohet për mesfushorin e Juventusit

12/07/21 @ 12:45

NDARJA E RADHËS NGA FLAMURTARI

Leart Emini ndahet me Flamurtarin

FFK Liga e parë/Transfere

Leart Emini ndahet me Flamurtarin

12/07/21 @ 12:45

JUVENTUS

Sulmuesi i Genoas e dëshiron Juventusin

Serie A/Transfere

Sulmuesi i Genoas e dëshiron Juventusin

12/07/21 @ 11:55

GJILANI

Gjilani përfundon fazën e parë të përgatitjeve

FFK Superliga

Gjilani përfundon fazën e parë të përgatitjeve

11/07/21 @ 10:47

FERONIKELI

Nikli vazhdon me Elshanin, tregon edhe planet për 2021/22

FFK Superliga

Nikli vazhdon me Elshanin, tregon edhe planet për 2021/22

10/07/21 @ 21:43

DRITA

Almir Kryeziu kalon te Drita

FFK Superliga

Almir Kryeziu kalon te Drita

10/07/21 @ 21:05

SUPERLIGA

Tahir Lushtaku përsëri në krye të Drenicës

FFK Superliga

Tahir Lushtaku përsëri në krye të Drenicës

10/07/21 @ 19:13

BALLKANI

Ballkani kompleton stafin teknik

FFK Superliga

Ballkani kompleton stafin teknik

10/07/21 @ 16:03

MALISHEVA

Malisheva transferon Xhakën

FFK Superliga/Transfere

Malisheva transferon Xhakën

10/07/21 @ 15:52

BALLKANI

Ballkani zyrtarizon përforcimin e tretë

FFK Superliga/Transfere

Ballkani zyrtarizon përforcimin e tretë

09/07/21 @ 19:48

FFK

Zyrtare: Superliga e Kosovës me VAR

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Zyrtare: Superliga e Kosovës me VAR

09/07/21 @ 18:59

DUELI I KTHIMIT, PA SHIKUES

Prishtina njofton: Pa shikues në ndeshjen e kthimit

FFK Superliga/Champions League

Prishtina njofton: Pa shikues në ndeshjen e kthimit

09/07/21 @ 17:02

SUPERLIGA 2021/22

Hidhet shorti, Superliga gati për sezonin 2021/22

FFK Superliga

Hidhet shorti, Superliga gati për sezonin 2021/22

09/07/21 @ 13:03


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga