Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

Festa e paparë e Modric pas triumfit

Festa e paparë e Modric pas triumfit


10 March, 2022 @11:18

Ai është i qetë zakonisht. Mirëpo, mbrëmë me qetësinë e tij ka “vrarë” kundërshtarin.

Luka Modric ka qenë bashkë me Karim Benzemanë, kryesor, në fitoren e madhe të Real Madridit ndaj Paris St Germain, për t’i eliminuar këta të fundit nga gara e Ligës së Kampionëve.

E gëzimi i madh i Modricit pas fitores ka shpërthyer rrugës për zhveshtore të ekipit, derisa pamjet i ka botuar faqja zyrtare e Realit, pasi që një gëzim i tillë ka qenë i rrallë për kroatin.

 

 


 
Të gjitha lajmet nga Champions League