Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA

Festim Alidema largohet nga Drita

Festim Alidema largohet nga Drita


17 June, 2021 @15:01

Sulmuesi anësor i Dritës, Festim Alidema, nuk do të jetë pjesë e skuarës gjialanase.

Në një njoftim në llogarinë e tij personale në Facebook, Alidema ka thënë se nga sot nuk do të jetë pjesë e Dritës.

Festimi ishte njëri ndër golashënuesit më të mirë të Dritës në stinorin e kaluar.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga