Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Llapi rrëmben golashënuesin më të mirë të Ulpianës

FOTO / LLAPI

Llapi rrëmben golashënuesin më të mirë të Ulpianës


17 June, 2021 @12:14

Para pak çastesh, fituesi i Kupës së Kosovës, Llapi, ka zyrtarizuar lojtarin Ardi Shala.

Shala ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me skuadrën nga Podujeva.

Mesfushori 24 vjeçar, së fundi ishte pjesë e Ulpianës dhe ishte golashënuesi më i mirë i skuadrës. Ai në stinorin e kaluar luajti me 9 gola e 6 asistime.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga