Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFERI

Bujar Shabani kalon te Shkupi

Bujar Shabani kalon te Shkupi


17 June, 2021 @11:01

Njëri ndër futbollistët më të dalluar të Dritës përgjatë viteve, Bujar Shabani, është lojtar i ri i Shkupit.

Shabani u bë kampion me Dritën në Kosovë në stinorin 2019/20, ndërsa më parë ka luajtu edhe për Ferizajin, Feronikelin dhe pak për Skënderbeun.

Shkupi do të jetë pjesë e garave ndërkombëtare këtë stinor dhe në raundin e parë kualifikues të UEFA Conference League do të ndeshet me Llapin, që fitoi Kupën e Kosovës.

Shkupi ende nuk e ka zyrtarizuar marrëveshjen, ndërsa mediat shqiptare nga qyteti në fjalë veçse kanë bërë të ditura për dakordimin mes palëve.


FIRENCË

Gattuso lë Fiorentinën pas 22 ditësh!

Serie A/Transfere

Gattuso lë Fiorentinën pas 22 ditësh!

17/06/21 @ 10:41

EURO2020

Dita e shtatë e evropianit, në akcion grupet B e C

Evropiani

Dita e shtatë e evropianit, në akcion grupet B e C

17/06/21 @ 08:30

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

ROBERTO MANCINI

I detyruam të gabojnë

Evropiani/International

I detyruam të gabojnë

16/06/21 @ 23:30

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Italia-Zvicra

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Italia-Zvicra

16/06/21 @ 23:26

ITALIA 3-0 ZVICRA

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

Evropiani/International

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

16/06/21 @ 22:59

ROBERTO MANCINI

I detyruam të gabojnë

Evropiani/International

I detyruam të gabojnë

16/06/21 @ 23:30

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Italia-Zvicra

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Italia-Zvicra

16/06/21 @ 23:26

ITALIA 3-0 ZVICRA

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

Evropiani/International

Me 3-shen e radhës, Italia kualifikohet në 1/8 e finales

16/06/21 @ 22:59

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Franca-Gjermania

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Franca-Gjermania

16/06/21 @ 00:04

FRANCA 1-0 GJERMANIA

Dy gola të anuluara për fitore

Evropiani/FFK Liga e parë/International

Dy gola të anuluara për fitore

15/06/21 @ 22:45

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Hungaria-Portugalia

15/06/21 @ 20:30

MARCUS BERG

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

Evropiani/International

Abuzim online për shkak të mos-shënimit në gol të zbrazët

15/06/21 @ 15:35

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

CONFERENCE LEAGUE

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

FFK Superliga/Europa League/International

Drita ndaj Deçiçit të Tuzit

15/06/21 @ 13:50

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50


 
Të gjitha lajmet nga International