Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet: Franca - Belgjika

Formacionet: Franca - Belgjika


10 July, 2018 @18:53

Janë publikuar formacionet startuese të Francës dhe të Belgjikës.

a


URUGUAJANI NË ARSENAL

Arsenal zyrtarizon Torreiran

Premier League/Serie A/Transfere

Arsenal zyrtarizon Torreiran

10/07/18 @ 16:50

PREJ SPANJËS NË JAPONI

Torres në Japoni

La Liga/International/Transfere

Torres në Japoni

10/07/18 @ 16:06

ALEN HALILOVIC

Talenti kroat prezentohet te Milani

Bundesliga/Serie A/La Liga/Transfere

Talenti kroat prezentohet te Milani

10/07/18 @ 15:46

RISI TE GUNNERS

Arsenal para zyrtarizimit të dyshes

Premier League/Serie A/Ligue 1/Transfere

Arsenal para zyrtarizimit të dyshes

09/07/18 @ 23:23

DUELET DHE ORARI

Ndeshjet e ekipeve shqiptare në gara evropiane

Champions League/Europa League

Ndeshjet e ekipeve shqiptare në gara evropiane

09/07/18 @ 16:52

JACK WILSHERE

Mbetet në Londër, por në lagje tjetër

Premier League/Transfere

Mbetet në Londër, por në lagje tjetër

09/07/18 @ 23:17

ARTHUR MELO

Braziliani 21 vjeç zyrtarizohet te Barcelona

La Liga/International/Transfere

Braziliani 21 vjeç zyrtarizohet te Barcelona

09/07/18 @ 22:44

PREJ BARCELONËS

Paulinho kthehet në Kinë

La Liga/International/Transfere

Paulinho kthehet në Kinë

08/07/18 @ 21:38

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018