Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRUPI F

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari

Foto; UEFA EURO2016

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari


14 June, 2016 @17:10

Grupi F hapet me ndeshjen Austri-Hungari.

Formacionet zyrtare:


STADE VELODROME

Marseille gati për ndeshjen Francë-Shqipëri

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Marseille gati për ndeshjen Francë-Shqipëri

14/06/16 @ 16:09

MERKATO

Prishtina zyrtarizon përforcmet

FFK Superliga/Transfere

Prishtina zyrtarizon përforcmet

14/06/16 @ 15:04

DITARI NR 4 @ EURO2016

Kampionët!

UEFA Euro 2016/Analiza

Kampionët!

14/06/16 @ 14:56

GRUPI F

Kthehen pas 44 vitesh

UEFA Euro 2016

Kthehen pas 44 vitesh

14/06/16 @ 14:29

EMINHAZIRI

Gjilani përforcon sulmin

FFK Superliga/Transfere

Gjilani përforcon sulmin

14/06/16 @ 13:19

NGA UEFA

Dënohet Rusia

International/UEFA Euro 2016

Dënohet Rusia

14/06/16 @ 13:07

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016