Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NGA UEFA

Dënohet Rusia

Dënohet Rusia


14 June, 2016 @13:07

Para pak çastesh UEFA ka komunikar dënimin e saj për Rusinë, pas trazirave brenda stadiumit në ndeshjen e zhvilluar në Marseille ndaj Anglisë.

- Gjobë prej 150 mijë eurove Federatës së Futbollit të Rusisë dhe

- Diskualifikim nga EURO2016 për shkak të trazirave të shkaktuara nga publiku rus, nëse përsëritet edhe njëherë kjo.

f

f


ENIS ZABËRGJA

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia

FFK Superliga/Transfere

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia

14/06/16 @ 13:01

KUQEZINJTË

Aterojnë në Marseille

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Aterojnë në Marseille

14/06/16 @ 12:38

HAJVALIA

Hajvalia me trajner të ri

FFK Superliga/Transfere

Hajvalia me trajner të ri

14/06/16 @ 11:40

COSMOPOLITAN

Dy kuqezinjë, te të bukurit e EUROs

UEFA Euro 2016

Dy kuqezinjë, te të bukurit e EUROs

14/06/16 @ 11:32

MEDIA

Pa Pogbanë dhe Griezmannin ndaj Shqipërisë

UEFA Euro 2016

Pa Pogbanë dhe Griezmannin ndaj Shqipërisë

14/06/16 @ 10:45

EVERTON

Zyrtarizohet Koeman

Premier League/Transfere

Zyrtarizohet Koeman

14/06/16 @ 10:36

KUQEZINJTË

Nisen për në ‘Velodrome’

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Nisen për në ‘Velodrome’

14/06/16 @ 10:23

E MARTË

Buletini 5: Italia e shkëlqyer, Franca me kujdes ndaj Shqipërisë

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 5: Italia e shkëlqyer, Franca me kujdes ndaj Shqipërisë

14/06/16 @ 10:10

ZBULOHEN

3 transferet e Prishtinës

FFK Superliga/Transfere

3 transferet e Prishtinës

14/06/16 @ 09:04

ABRASHI

T’i evitojmë gabimet dhe të tregojmë lojën tonë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

T’i evitojmë gabimet dhe të tregojmë lojën tonë

13/06/16 @ 23:10

ST. GALLEN

Betim Fazliji i plotë, ekipi humb pikët e plota në fund

International/Sportistë shqiptarë në botë

Betim Fazliji i plotë, ekipi humb pikët e plota në fund

01/08/21 @ 16:20

NGA TABORI I TË KALTËRVE NË GJILAN

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

FFK Superliga/International/Transfere

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

01/08/21 @ 15:57

MIQËSORE

Giroud debuton me gol te Milani

Serie A/International

Giroud debuton me gol te Milani

31/07/21 @ 23:11

MIQËSORE

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

Bundesliga/International

Bayern Munich pëson, Nagelsmann ende pa fitore

31/07/21 @ 22:45

PREMTUES

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Arlind Shabani te Prishtina

31/07/21 @ 15:53

SHQIP në BOTË

Kamberi afër transferimit te ish-skuadra e Atdhe Nuhiut

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kamberi afër transferimit te ish-skuadra e Atdhe Nuhiut

30/07/21 @ 19:25

SUPERLIGA TURKE

Medhi Benatia transferohet në Superligën Turke

International

Medhi Benatia transferohet në Superligën Turke

30/07/21 @ 16:28

SHKËNDIJA

Eliminimi nga garat evropiane, lë pa punë Gjokën

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Eliminimi nga garat evropiane, lë pa punë Gjokën

30/07/21 @ 14:57

SHQIP në BOTË

Eros Grezda në Superligën e Hungarisë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Eros Grezda në Superligën e Hungarisë

28/07/21 @ 21:51

SHQIP në BOTË

Ish-lojtari i Lirisë në Superligën e Zvicrës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Ish-lojtari i Lirisë në Superligën e Zvicrës

28/07/21 @ 20:51


 
Të gjitha lajmet nga International