Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ENIS ZABËRGJA

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia


14 June, 2016 @13:01

Sulmuesi i deritashëm i Llapit të Podujevës, Enis Zabërgja, është përforcimi i ri i Hajvalisë.

Skuadra nënkampione e Kosovës pak minuta më parë ka bërë të ditur se është përforcuar me sulmuesin me përvojë nga Superliga, i cili ka nënshkruar marrëveshjen për stinorin e ardhshëm.

Zabërgja ka shënuar 5 gola në stinorin e kaluar për Llapin.


KUQEZINJTË

Aterojnë në Marseille

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Aterojnë në Marseille

14/06/16 @ 12:38

HAJVALIA

Hajvalia me trajner të ri

FFK Superliga/Transfere

Hajvalia me trajner të ri

14/06/16 @ 11:40

COSMOPOLITAN

Dy kuqezinjë, te të bukurit e EUROs

UEFA Euro 2016

Dy kuqezinjë, te të bukurit e EUROs

14/06/16 @ 11:32

MEDIA

Pa Pogbanë dhe Griezmannin ndaj Shqipërisë

UEFA Euro 2016

Pa Pogbanë dhe Griezmannin ndaj Shqipërisë

14/06/16 @ 10:45

EVERTON

Zyrtarizohet Koeman

Premier League/Transfere

Zyrtarizohet Koeman

14/06/16 @ 10:36

KUQEZINJTË

Nisen për në ‘Velodrome’

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Nisen për në ‘Velodrome’

14/06/16 @ 10:23

E MARTË

Buletini 5: Italia e shkëlqyer, Franca me kujdes ndaj Shqipërisë

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 5: Italia e shkëlqyer, Franca me kujdes ndaj Shqipërisë

14/06/16 @ 10:10

ZBULOHEN

3 transferet e Prishtinës

FFK Superliga/Transfere

3 transferet e Prishtinës

14/06/16 @ 09:04

ABRASHI

T’i evitojmë gabimet dhe të tregojmë lojën tonë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

T’i evitojmë gabimet dhe të tregojmë lojën tonë

13/06/16 @ 23:10

LENJANI

I njohim mirë, japim maksimumin

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

I njohim mirë, japim maksimumin

13/06/16 @ 23:03

MIQËSORE

Ballkani deklason Amedsporin

FFK Superliga

Ballkani deklason Amedsporin

01/08/21 @ 19:10

CONFERENCE LEAGUE

Biletat në shitje për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

Conference League/FFK Superliga

Biletat në shitje për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

01/08/21 @ 16:01

NGA TABORI I TË KALTËRVE NË GJILAN

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

FFK Superliga/International/Transfere

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

01/08/21 @ 15:57

MIQËSORE

Ballkani sot zhvillon miqësoren e dytë

FFK Superliga

Ballkani sot zhvillon miqësoren e dytë

01/08/21 @ 13:50

MIQËSORE

Rivera shkëlqen, Llapi triumfon ndaj Ramiz Sadikut

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Rivera shkëlqen, Llapi triumfon ndaj Ramiz Sadikut

31/07/21 @ 20:29

PRISHTINA

Prishtina liron lojtarin Muça

FFK Superliga/Transfere

Prishtina liron lojtarin Muça

31/07/21 @ 20:19

PREMTUES

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Arlind Shabani te Prishtina

31/07/21 @ 15:53

LLOGARITË E SKUADRAVE

Sa përfituan Drita e Llapi nga garat evropiane?

Conference League/FFK Superliga

Sa përfituan Drita e Llapi nga garat evropiane?

30/07/21 @ 12:33

MBUSHET ARKA

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

Conference League/FFK Superliga/Champions League/Europa League

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

30/07/21 @ 09:59

FEYENOORD - DRITA

Paraqitja fantastike s’mjafton, Drita eliminohet nga Feyenoordi

Conference League/FFK Superliga

Paraqitja fantastike s’mjafton, Drita eliminohet nga Feyenoordi

29/07/21 @ 22:00


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga