Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina

Formacionet zyrtare: Ballkani - Prishtina


24 October, 2021 @12:39

Caktohen formacionet zyrtare të Ballkanit dhe Prishtinës.

BALLKANI: Frashëri; Arm Thaqi, Jashanica, Hoxha, Ast Thaqi; Gashi, Kuç, Korenica, Gripshi, Krasniqi, Solomon.

PRISHTINA: Nika; B.Krasniqi, Atanda, Bekteshi, Mici, Abazi, Boshnjaku, Karabeci, E.Krasniqi, Mankenda, Kryeziu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga