Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARDIAN NUHIU, PAS NDESHJES

Me sistemin VAR, as që mendoj për gjykimin

Me sistemin VAR, as që mendoj për gjykimin


23 October, 2021 @16:53

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, ka përgëzuar lojtarët e tij për angazhimin në fushë dhe fitoren e arritur sot ndaj Llapit.

Fitorja e Dritës bëhet më e madhe për kah rëndësia kur dihet se Llapi kishte hyrë në formë me tri fitore rresht.

“Ka qenë shumë vështirë, dua t’i përgëzoj skuadrat për lojën e treguar. Të dyja e donin fitoren. Ne kur shënuam golin e tretë menduam se mbaroi gjithçka, por kundërshtari ishte tepër kërkues për t’u kthyer në lojë. Unë kam besim te gjyqtarët. Sidomos tani me sistemin VAR, nuk e lodh kokën të mendoj për diçka të tillë,” ka thënë Nuhiu pas fitores së arritur sot, që Dritën e ngriti në pozitë të dytë të renditjes tabelare për momentin.

Drita ka seri prej 5 ndeshjeve pa humbje aktualisht.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga