Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Belgjika - Portugalia

Formacionet zyrtare: Belgjika - Portugalia


27 June, 2021 @19:43

Publikohen formacionet zyrtare të Belgjikës dhe Portugalisë.

BELGJIKA: Courtois; Alderweireld, Vertonghen, Vermaelen; Meunier, Tielemans, Witzel, T.Hazard; De Bruyne, E.Hazard, Lukaku.

PORTUGALIA: Patricio; Dalot, Dias, Pepe, Guerreiro; Sanches, Palhinha, Moutinho, Jota, Silva, Ronaldo.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani