Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Formacionet startuese: Holanda-Çekia

Formacionet startuese: Holanda-Çekia


27 June, 2021 @16:49

Dueli i tretë i së tetës së finales që luhet në Budapest dhe nis në ora 18:00 sot, pritet të sjellë një ndeshje tejet interesante, ndërsa tranjerët Frank de Boer dhe Jaroslav Silhavy kanë përcaktuar këto 11-she për ndeshjen, fituesi i së cilës do të shkojë në çerekfinale të evropianit.

HOLANDA: Stekelenburg; De Vrij, De Ligt, Blind; Dumfries, Wijnaldum, De Room, Frenkie de Jong, Van Aanholt; Memphis, Malen.

ÇEKIA: Vaclík; Coufal, Celustka, Kalas, Kaderabek; Holes, Soucek; Masopust, Sevcik, Barak; Schick.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani