Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Ballkani

Formacionet zyrtare: Drita - Ballkani


9 May, 2021 @14:36

Caktohen 11-shet startuese të Dritës dhe Ballkanit.

DRITA: Maloku, Limani, Cuculi, Arago, Blakçori, B.Shabani, Vucaj, Fazliu, Alidema, Xh.Shabani, Haxhimusa

BALLKANI:  Luljanovic, Berisha, Sinani, Jashanica, Potoku, Kuç, Gashi, Baftiu, Krasniqi, Hoxha, Daku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga