Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Formacionet zyrtare: Dukagjini-Istogu

Formacionet zyrtare: Dukagjini-Istogu


10 April, 2021 @15:03

Dueli derbi i Ligës së Parë A të Kosovës, me dy skuadrat që mëtojnë Superligën stinorin tjetër nis pas pak, ndërsa 11-shet zyrtare të dhëna nga trajnerët përkatës, Armend Dallku i vendasve dhe Nazmi Rama i mysafirëve janë:

DUKAGJINI:

Altik Muhaxhiri; Ilir Syla, Elton Basri, Rinor Kuçi, Donat Hasanaj; Fatlum Gashi, Labinot Jashanica, Met Millaku, Erblind Malaj; Labinot Osmani, Altin Merlaku.

ISTOGU:

Valmir Hajzeraj; Bleon Alushaj, Kadri Kastrati, Granit Ademaj, Fatmir Rexhaj; Marius Stephane, Qëndrim Jahaj, Erion Çetaj, Egzon Kurteshi; Florent Rexhaj, Marc Olivier.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë