Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani

Formacionet zyrtare: Ferizaj - Ballkani


19 March, 2023 @12:51

FERIZAJ: Jovanovski, Gligorov, Bardhi, Halili, Mecinovic, Avdulli, Shabani, Islami, Krasniqi, Sadriu, Panadic.

BALLAKNI: Luljanovic, Ar.Thaqi, Jashanica, As. Thaqi, Trashi, Kuc, Zyba, Emerllahu, Korenica, Berisha, Rrahmani.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga