Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli 74 - Prishtina e Reg

Formacionet zyrtare: Feronikeli 74 - Prishtina e Reg


1 June, 2024 @14:53

Caktohen formacionet zyrtare të Feronikelit 74 dhe Prishtinës së Re, në kuadër të ndeshjes së barazhit.

FERONIKELI 74: Bujupi; Haliti, Musa, Mballow, Berisha, Cervadiku, Bruqi, Tarasco, Bardhoku, Avdyli, Morina.

PRISHTINA E RE: Bismili; Ferriera, Jashari, Hana, Azizi, Kosumi, Sadriu, Bahtiri, Statovci, Bajrami, Dobratiqi.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga