Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GRUPI A

Formacionet zyrtare: Francë-Rumani

Foto: UEFA EURO2016

Formacionet zyrtare: Francë-Rumani


10 June, 2016 @19:49

Pak para fillimit të takimit, skuadrat kanë bërë publike formacionet startuese:

FRANCA: Lloris, Sagna, Koscielny, Rami, Evra, Kanté, Matuidi, Pogba, Griezmann, Payet, Giroud

RUMANIA: Tătăruşanu, Săpunaru, Grigore, Chiricheş, Raţ, Hoban, Pintilii, Stanciu, Popa, Stancu, Andone.

EURO2016 GRUPET DHE ORARI


VËMENDJA TEK VËLLEZËRIT

Shqipëri-Zvicër, në faqen zyrtare të Arsenalit

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Shqipëri-Zvicër, në faqen zyrtare të Arsenalit

10/06/16 @ 19:13

EURO2016

Gati për betejën

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Gati për betejën

10/06/16 @ 18:45

HEAD TO HEAD

Historia për historinë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Historia për historinë

10/06/16 @ 18:41

KOMBËTARJA

Rrugëtimi nga Perros Guirec në Lens

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Rrugëtimi nga Perros Guirec në Lens

10/06/16 @ 18:28

KONFERENCA

Le ta fillojmë me këmbë të mbarë

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Le ta fillojmë me këmbë të mbarë

10/06/16 @ 18:17

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016