Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Feronikeli

Formacionet zyrtare: Llapi - Feronikeli


23 May, 2021 @14:50

Caktohen 11-shet zyrtare të Llapit dhe Feronikelit.

LLAPI: Coric, Idrizi, Prenci, Emini, Veliu, Ar.Ramadani, Zeqiri, Selmani, Shabani, Peposhi, Januzi.

FERONIKELI: Avdyli, Dabiqaj, Lladrovci, Thaqi, Malaj, Bojku, Da Silva, Maliqi, Islami, Balde, Hoxha.


11-SHET

Formacionet zyrtare: Besa - Gjilani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Besa - Gjilani

23/05/21 @ 14:48

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Drenica

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Drenica

23/05/21 @ 14:44

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani

23/05/21 @ 14:41

SUPERLIGA

5 ndeshjet e fundit në Superligë, vëmendja në pjesën e poshtme të tabelës

FFK Superliga

5 ndeshjet e fundit në Superligë, vëmendja në pjesën e poshtme të tabelës

23/05/21 @ 12:09

FUSHË KOSOVA

Fushë Kosova ngjitet në Ligën e Parë

FFK Liga e parë

Fushë Kosova ngjitet në Ligën e Parë

22/05/21 @ 20:35

A&N

A&N synon Superligën në stinorin e ri, premtohen përforcime cilësore

FFK Superliga/FFK Liga e parë

A&N synon Superligën në stinorin e ri, premtohen përforcime cilësore

22/05/21 @ 20:16

LA LIGA

Atletico Madridi shpallet kampion i La Ligas

La Liga

Atletico Madridi shpallet kampion i La Ligas

22/05/21 @ 19:42

BALLKANI

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

FFK Superliga/Transfere

Zyrtare: “Lewandowski i Malishevës” te Ballkani

23/06/21 @ 17:29

MALISHEVA

“Lewandowski” ndahet me Malishevën

FFK Superliga/Transfere

“Lewandowski” ndahet me Malishevën

22/06/21 @ 22:32

DRITA

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër

FFK Superliga

Drita aranzhon 3 miqësore në Ohër

22/06/21 @ 16:08

PARAKUALIFIKIMET

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

FFK Superliga/International

Ramadani: Nuk e diskutojmë fitoren nëse…

21/06/21 @ 23:47

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

BALLKANI

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

FFK Superliga

Nexhipi premton suksese me Ballkanin

20/06/21 @ 16:43

MALISHEVA

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

FFK Superliga

Malisheva vazhdon me trajnerin dhe 3 lojtarë

19/06/21 @ 19:00

SULMUESI MË I MIRË I SUPERLIGËS

Daku rikthehet në elitën kroate

FFK Superliga/International/Transfere

Daku rikthehet në elitën kroate

19/06/21 @ 17:51

DRITA

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

FFK Superliga/Transfere

Drita transferon golashënuesin e dytë më të mirë të Superligës

18/06/21 @ 22:14

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga