Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Feronikeli

Formacionet zyrtare: Llapi - Feronikeli


12 September, 2021 @15:00

Publikohen 11-shet startuese të Llapit dhe Feronikelit.

LLAPI: Coric, Peposhi, Neto, Preniçi, Emini, Shabani, Ramadani, Maliqi, Selmani, Shillova, Fazliu.

FERONIKELI: Smakiqi, Lladrovci, Shala, Shabani, Kiqina, Morina, Bejta, Ahmeti, Maliqi, Gashi, Qorri.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga