Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Shkupi

Formacionet zyrtare: Llapi - Shkupi


15 July, 2021 @18:17

Publikohen formacionet startuese të Llapit dhe Shkupit.

LLAPI: Corir; Emini, Idrizi, Prençi, Peposhi; Shabani, Hoti, Ramadani; Sadriu, Maliqi, Dos Anjos.

SHKUPI: Naumovski: Zuka, Faustin, Rwatubyaye, Iljazi; Shabani, Cheshmedijev, Kitanovski, Alvarez, Cvetanoski; Markoski.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League