Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

CONFERENCE LEAGUE

Misioni i vështirë për Llapin, por jo i pamundur

Misioni i vështirë për Llapin, por jo i pamundur


15 July, 2021 @12:07

Llapi sonte do të luan ndeshjen e dytë kualifikuese të raundit të parë në Conference League kundër Shkupit.

Skuadra podujevase, kishte pësuar në ndeshjen e parë me rezultat 2-0.

Llapit i nevojitet së paku 2 gola për ta dërguar ndeshjen në vazhdime. Ndeshja fillon nga ora 20:00 dhe do të luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League