Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALJA

Formacionet zyrtare: Portugalia-Franca

Formacionet zyrtare: Portugalia-Franca


10 July, 2016 @19:41

Sapo janë bërë publike formacionet zyrtare të Portugalisë dhe Francës, të cilat do të dalin përballë njëra tjetrës në finalen e Kampionatit Europian.

Ndeshja luhet në “Stade de France” të Parisit dhe fillon nga ora 21:00.


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016