Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica

28 April, 2019 @18:34

Janë caktuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe të Drenicës.

PRISHTINA: Bekaj, Thaqi, Bekteshi, Dallku, Bashiru, Miftaraj, Mustafa, Ahmeti, Arago, Mankenda, Morina.

DRENICA: Ymeri, Islamaj, Balde, Bejta, Mustafa, Thaqi, Grajqevci, Uka, Mziu, Dajaku.

FLAMURTARI - KEK

Përmbysje për të kërcyer 3 pozita

Foto: Flamurtari/fb

29 April, 2019 @18:19

Fitore tejet të vështirë, por jashtëzakonisht të rëndësishme këtë xhiro ka shënuar edhe Flamurtari sot, në Fadil Vokrri të Prishtinës,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Flamurtari - KEK-u

29 April, 2019 @15:32

Janë publikuar formacionet zyrtare të Flamurtarit dhe të KEK-ut. FLAMURTARI: Neziri, Maxhuni, Boshnjaku, Dumani, Bruqi, Zeqiri, Krasniqi, Ibrahim, Kelmendi, Kabashi,…

PRISHTINA - DRENICA

E teta rresht, për të ndjekur titullin

Fotot: prishtinafc.com

28 April, 2019 @20:30

Prishtina ka shënuar fitore rutinore ndaj Drenicës në përballjen e xhiros së XXIX të Superligës duke i mposhtur kuqezinjtë e…

TREPÇA'89 - LIRIA

Trepça’89 dominoi për fundosje të Lirisë

28 April, 2019 @18:00

Pas 49 ditësh Liria ka shënuar golin e parë të saj në Superligë, që nuk i ka sjellë asgjë pos…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Liria

28 April, 2019 @15:22

Janë publikuar formacionet zyrtare të Trepçës ‘89 dhe të Lirisë TREPÇA ‘89: Beqiri, Pira, Basriu, Asare, Muja, Jashari, Gava, Hyseni,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga