Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drita

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drita

24 October, 2019 @17:09

Janë caktuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe të Dritës.

PRISHTINA: Bekaj, Thaçi, Bekteshi, Ibrahimi, Bardhoku, Boshnjaku, Ahmeti, Hila, Abazi, Korenica, Januzi.

DRITA: Tofiloski, Limani, Gerbeshi, Cuculi, Blakçori, Vucaj, A.Krasniqi, Xh.Shabani, Haxhimusa, B.Shabani, Fortunato.

BALLKANI - FLAMURTARI

Ballkani ngritet në pozitën e dytë

24 October, 2019 @16:20

Një ndeshje fantastike është zhvilluar sot në stadiumin e qytetit të Suharekës në mes të Ballkanit dhe Flamurtarit. Ballkani e…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani - Flamurtari

24 October, 2019 @13:54

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe të Flamurtarit. BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Sinani, Krasniqi, Kuç, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli,…

GJILANI - LLAPI

Sulmohet gjyqtari pas ndeshjes Gjilani-Llapi

23 October, 2019 @17:47

Gjyqtari anësor i ndeshjes Gjilani-Llapi ështe sulmuar nga persona për momentin të panjohur, por të kapur nga policia, pas ndeshjes…

DRENICA - DUKAGJINI

Harmon dhe Mustafa kujdesen për fitoren e Drenicës

23 October, 2019 @17:38

Një fitore të lehtë e ka regjistruar Drenica ndaj Dukagjinit, duke e mposhtur kundërshtarin me rezultat 3-0. Skuadra nga Skenderaji,…

TREPÇA '89 - FERIZAJ

Trepça ‘89 fiton me autogol

23 October, 2019 @17:12

Skuadra e Trepçës ‘89, me autogolin e Ardian Shaljanit, e mposhti Ferizajin me rezultat minimal 1-0. Ardian Shaljani në minutën…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga