Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CHAMPIONS LEAGUE

Formacionet zyrtare: PSG - Manchester City

Formacionet zyrtare: PSG - Manchester City


28 April, 2021 @19:41

Publikohen formacionet zyrtare të PSG dhe Manchester Cityt, në kuadër të ndeshjes së parë gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

PSG: Navas; Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Bakker; Gueye, Paredes, Verratti; Di María, Neymar, Mbappé.

CITY: Ederson; Walker, Stones, Dias, Cancelo; Rodri, Gündoğan, De Bruyne; Mahrez, Bernardo, Foden.


ISMET MUNISHI

Munishi: Më vjen turp që nuk shutuam të paktën një herë në portë

FFK Superliga

Munishi: Më vjen turp që nuk shutuam të paktën një herë në portë

28/04/21 @ 18:38

BEHARI 1-2 FUSHEKOSOVA

Urim Statovci përmbys Beharin, Fushë Kosova fiton me 10 lojtarë

FFK Liga e parë

Urim Statovci përmbys Beharin, Fushë Kosova fiton me 10 lojtarë

28/04/21 @ 18:30

VJOSA 4-0 DARDANET

Vjosa mposht Dardanët, lufta për Ligë të Parë vazhdon

FFK Liga e parë

Vjosa mposht Dardanët, lufta për Ligë të Parë vazhdon

28/04/21 @ 18:26

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani: Nuk është lehtë ta fitosh Trepçën ‘89 pas derbit me Dritën

FFK Superliga

Ramadani: Nuk është lehtë ta fitosh Trepçën ‘89 pas derbit me Dritën

28/04/21 @ 18:24

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

Champions League

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

16/06/21 @ 13:44

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

PARAKUALIFIKIMET

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

FFK Superliga/Champions League/International

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

13/06/21 @ 14:28

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

FFK Superliga/Champions League

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

09/06/21 @ 13:21

UCL

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

FFK Superliga/Champions League/International

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

08/06/21 @ 13:42

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

Champions League

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

08/06/21 @ 12:45

CHAMPIONS LEAGUE

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

Champions League

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

07/06/21 @ 17:44


 
Të gjitha lajmet nga Champions League