Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça’89 - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Trepça’89 - Dukagjini


19 March, 2023 @12:54

TREPCA’89: Ymeri, Dumani, Mashau, Haliti, Sahiti, Peci, Nimani, Oyekanmi, Sekiraqa, Muja, Gashi.

DUKAGJINI: Haxhihamza, Shala, Basriu, Dallku, Kameraj, Millaku, Zabergja, Khomutov, Zulfiu, John. Santos.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga