Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante

Gjilani prezanton përforcimin në mënyrë interesante


27 June, 2021 @21:44

Skuadra e Gjilanit, para pak çastesh ka zyrtarizuar përfocimin e radhës.

Gjilani ka arritur marrëveshje me lojtarin brazilian, Elton Cale.

Cale ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me skuadrën gjilanase.

32 vjeçari, gjatë karrierës së tij ka luajtur në shumë skuadra, derisa ishte pjesë edhe në Kategorinë Superiore te skuadrat Kukësit, Flamurtarit dhe së fundit ishte pjesë e Tiranës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga